0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۲
۱
FC Augsburg
Finished
۱۷:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۴
۲
FC Bayern Munich
Finished
۱۷:۰۰
Borussia Dortmund
۴
۰
SV Darmstadt 98
Finished
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۲
RB Leipzig
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۱
SC Freiburg
Finished
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۳
1. FSV Mainz 05
Finished
۱۷:۰۰
FC Heidenheim 1846
۴
۱
1. FC Koln
Finished
۱۷:۰۰
VfB Stuttgart
۴
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
SV Werder Bremen
۴
۱
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie A
Lecce
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Torino FC
-
-
AC Milan
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Turkey Super Lig
Besiktas JK
-
-
Hatayspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ankaragucu
-
-
Pendikspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
-
-
Trabzonspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Samsunspor
-
-
Alanyaspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
-
-
Fatih Karagumruk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kayserispor
-
-
Konyaspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Caykur Rizespor
-
-
Kasimpasa SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Portugal Primeira Liga
SC Braga
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sporting Clube de Portugal
-
-
Chaves
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Boavista FC
۱
۱
Futebol Clube Vizela
inprogress
۱۸:۰۰
Estrela Amadora
۱
۰
Gil Vicente
inprogress
۱۸:۰۰
Moreirense
-
-
Estoril Praia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Farense
۱
۲
Portimonense
inprogress
۱۸:۰۰
FC Arouca
۱
۲
Vitoria Guimaraes
inprogress
۱۸:۰۰
  Czech Republic 1. Liga - Championship Round
FC Slovacko
۰
۰
SK Slavia Praha
inprogress
۱۸:۳۰
FK Mlada Boleslav
۰
۳
AC Sparta Praha
inprogress
۱۸:۳۰
FC Viktoria Plzen
۰
۰
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
Hearts Of Midlothian FC
۳
۳
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۵:۰۰
Celtic FC
۳
۲
Saint Mirren FC
Finished
۱۵:۰۰
Dundee FC
۱
۱
Kilmarnock
Finished
۱۵:۰۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Ahli Jeddah
-
-
Abha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Hazm
-
-
Al Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
Al Taawon Buraidah
-
-
Al Shabab Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
  Croatia HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
-
-
GNK Dinamo Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
NK Rudes Zagreb
۰
۳
NK Lokomotiva Zagreb
inprogress
۱۸:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC CSKA Sofia
۱
۱
Levski Krumovgrad
inprogress
۱۸:۱۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Qatar Emir Cup
Al Duhail
-
-
Al Sadd
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Japan J League
Avispa Fukuoka
۰
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
  Spain LaLiga 2
Leganes
۱
۱
Real Sporting de Gijon
inprogress
۱۷:۴۵
FC Andorra
۱
۰
Burgos CF
Finished
۱۵:۳۰
Tenerife
-
-
SD Amorebieta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SD Huesca
۰
۲
Racing Santander
inprogress
۱۷:۴۵
Eldense
-
-
Levante
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۰
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۴:۰۰
  England Super League Women
Manchester United (W)
۰
۶
Chelsea (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Tottenham (W)
۲
۱
West Ham United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Arsenal (W)
۵
۰
Brighton & Hove Albion (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Aston Villa (W)
۱
۲
Manchester City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Bristol City (W)
۰
۳
Everton (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Leicester (W)
۰
۳
Liverpool (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie - Playoff
FC Dordrecht
۰
۰
FC Emmen
inprogress
۱۸:۰۰
ADO Den Haag
-
-
De Graafschap
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Romania Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
-
-
FC Farul Constanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Universitatea Craiova
-
-
Sepsi Sfantu Gheorghe
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain La Liga
Alaves
-
-
Getafe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany 3.Liga
SSV Ulm
۴
۲
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۴
۰
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۱
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۰۰
SC Preussen Munster
۲
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۰۰
VfB Lubeck
۳
۳
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۰۰
Hallescher FC
۱
۱
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۵:۰۰
SV 1916 Sandhausen
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۰۰
TSV 1860 Munchen
۰
۲
Arminia Bielefeld
Finished
۱۵:۰۰
SC Freiburg II
۱
۰
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Incheon United FC
Finished
۱۱:۰۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۲
۰
Shimizu S-pulse
Finished
۰۸:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۱
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۷
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۰
۳
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۰
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Oita Trinita
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۰
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۱
۲
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Premier League
FK Dinamo Moscow
۴
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۴:۳۰
PFK Sochi
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۲
۰
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie C
Vicenza
-
-
Taranto Sport
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Carrarese
-
-
AC Perugia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Casertana
-
-
Juventus U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Benevento
-
-
Triestina Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Catania Calcio
-
-
Atalanta U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۰
۱
FK Zira
Finished
۱۶:۳۰
Sabayil FK
۰
۳
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۶:۳۰
Sabah
۲
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Real Murcia
-
-
Merida
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Granada B
-
-
Recreativo de Huelva
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sanluqueno
-
-
San Fernando Club Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
-
-
Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CF Intercity
-
-
Real Madrid B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Belgium First Division A - Conference Group
Standard Liege
-
-
KAA Gent
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
KVC Westerlo
-
-
KV Mechelen
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  China Super League
Qingdao West Coast FC
۳
۵
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
  China FA Cup
Langfang City of Glory
۲
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۱:۰۰
Guangdong GZ-Power
۰
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۲:۳۰
Shenzhen Donson
۰
۱
Nanjing Fengfan
Finished
۱۱:۰۰
Shaanxi Union FC
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۲:۳۰
Hunan Xiangtao
۰
۳
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۳:۰۰
  Hong Kong Premier League
Resources Capital FC
۱
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Southern District Rsa
۰
۳
Kitchee
Finished
۱۰:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Petone
۱
۵
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
North Wellington AFC
۲
۳
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۳۰
Miramar Rangers
۴
۳
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۴
۳
Stop Out Sports Club
Finished
۰۶:۳۰
Western Suburbs
۲
۱
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
  Portugal U19 League
Moreirense U19
۶
۱
GD Braganca U19
inprogress
۱۸:۰۰
Academico Viseu U19
-
-
SL Benfica U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lusitania Lourosa U19
۲
۰
Vizela U19
inprogress
۱۷:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۱
۰
Maritimo U19
inprogress
۱۷:۳۰
Torreense U19
-
-
Academica de Coimbra U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sporting Lisbon U19
۲
۲
Famalicao U19
Finished
۱۳:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۱
۰
SC Farense U19
Finished
۱۳:۳۰
Boavista U19
۰
۱
Rio Ave U19
Finished
۱۶:۳۰
Mondinense U19
۱
۲
Vilaverdense U19
inprogress
۱۷:۳۰
SC Vianense U19
۰
۲
Merelinense U19
inprogress
۱۸:۰۰
Chaves U19
-
-
Gil Vicente U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AD Estacao U19
-
-
CD Gouveia U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Amarante U19
-
-
FC Pacos de Ferreira B U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Estoril U19
-
-
Belenenses U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Feirense U19
-
-
Casa Pia AC U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Porto U19
-
-
Braga U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SG Sacavenense U19
-
-
União de Leiria U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Salgueiros U19
-
-
SC Espinho U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Naval U19
-
-
AC Marinhense U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AD Sanjoanense U19
-
-
Leixoes U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Alverca U19
-
-
Beira Mar U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Seixal Clube 1925 U19
-
-
Portimonense SC U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Fatima U19
-
-
Alcanenense U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AVS Futebol SAD U19
-
-
AD Fafe U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Milsami Orhei
-
-
Dacia Buiucani
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
-
-
CSF Balti
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France National
Martigues
-
-
Olympique Nimes
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Red Star 93 Saint Ouen
-
-
SAS Epinal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Avranches
-
-
Chamois Niortais FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
LB Chateauroux
-
-
Cholet
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Le Mans FC
-
-
US Marignane
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
GOAL FC
-
-
Orleans US 45
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Rouen 1899
-
-
Dijon FCO
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Villefranche Beaujolais
-
-
AS Nancy Lorraine
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Sochaux
-
-
Versailles 78
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  France National 2, Group A
Toulouse FC II
-
-
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Aubagne
-
-
Andrezieux
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Le Puy
-
-
Hyeres F.C.
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AS Cannes
-
-
Thonon Evian FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
MMKS Concordia Elblag
۰
۰
LKS Lomza
inprogress
۱۹:۰۰
Legia Warsaw II
۱
۰
GKS Wikielec
Finished
۱۳:۳۰
Mlawianka Mlawa
۰
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۸:۳۰
Olimpia Zambrow
۳
۱
Legionovia Legionowo
Finished
۱۶:۳۰
Unia Skierniewice
۰
۱
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
inprogress
۱۸:۳۰
Bron Radom
۰
۰
Victoria Sulejowek
inprogress
۱۸:۳۰
GKS Belchatow
۱
۰
Jagiellonia Bialystok II
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovenia 2.SNL
ND Beltinci
۱
۰
NK Fuzinar Ravne
inprogress
۱۹:۰۰
PSC Tolmin
۰
۰
ND Gorica
inprogress
۱۹:۰۰
ND Triglav Kranj
۰
۰
Jadran Dekani
inprogress
۱۹:۰۰
  Croatia 2. NL
Jadran Porec
۱
۰
Belisce
inprogress
۱۹:۰۰
NK Dugo Selo
۰
۰
Kustosija
inprogress
۱۹:۰۰
NK Hrvace
۰
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
inprogress
۱۹:۰۰
NK Bjelovar
۰
۱
Opatija
inprogress
۱۹:۰۰
  Brazil Serie D
Nova Iguacu FC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Itabuna BA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Santo Andre
-
-
EC Agua Santa SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Maranhao MA
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
Petrolina SFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany Regionalliga North
KSV Holstein Kiel II
۳
۳
FC Kilia Kiel
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Phoenix Luebeck
۳
۴
Bremer SV
Finished
۱۷:۰۰
SV Meppen
۳
۱
Teutonia Ottensen
Finished
۱۷:۰۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۰
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۷:۰۰
Eimsbutteler TV
۰
۲
SSV Jeddeloh
Finished
۱۷:۰۰
Weiche Flensburg 08
۰
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۷:۰۰
TSV Havelse
۱
۲
Drochtersen / Assel
Finished
۱۷:۰۰
  Kazakhstan Premier League
FC Atyrau
۱
۰
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
FK Aktobe
۰
۰
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۷:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
Zhenys
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۰
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Lion City Sailors FC
۳
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Perth Glory NPL
۰
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۲:۳۰
Western Knights SC
۰
۳
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۳
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۳
۰
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
Taichung Blue Whale (W)
۳
۲
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
Kaohsiung Attackers FC (W)
۰
۰
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hualian (W)
۱
۵
New Taipei Hang Yuen (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
North Pine
۳
۲
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
University of Queensland
۲
۲
Springfield United
Finished
۱۲:۴۵
  Japan J3 League
Imabari FC
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Nagano Parceiro
۱
۲
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۲
۰
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
F.C. Ryukyu
۲
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۱:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۲
۱
FC Gifu
Finished
۰۸:۳۰
  Paraguay Championship Women
Club Guarani (W)
۲
۲
Sol de America (W)
Finished
۰۰:۴۵
Sportivo Luqueno (W)
۱
۱۳
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۰
۰
Academia Deportiva Cantolao (W)
Finished
۰۰:۰۰
FBC Melgar (W)
۱
۰
Sporting Cristal (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Saudi Arabia U19 League
Ohod Medina U19
۳
۱
Al Ahli Jeddah U19
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria Ligue 2
USM El Harrach
۱
۰
Olympique Magrane
inprogress
۱۷:۳۰
NRB Telaghema
۴
۱
MC El Eulma
inprogress
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
۴
۱
SC Mecheria
inprogress
۱۷:۳۰
MSP Batna
۰
۰
JS Bordj Menaiel
inprogress
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۱
۳
WA Mostaganem
inprogress
۱۷:۳۰
Temouchent
۳
۰
Js Ghir Abadla
inprogress
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۲
۱
HB Chelghoum Laid
inprogress
۱۷:۳۰
AS Khroub
۱
۰
Olympique Akbou
inprogress
۱۷:۳۰
ESM Kolea
۲
۰
MCB Oued Sly
inprogress
۱۷:۳۰
  Bulgaria B PFG
PFC Litex Lovech
۲
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
inprogress
۱۸:۳۰
Ludogorets Razgrad B
۰
۲
PFC Spartak Varna
inprogress
۱۸:۳۰
FC Chernomorets Balchik
۱
۰
FC Dunav Ruse
inprogress
۱۸:۳۰
PFC Spartak Pleven
۰
۰
Belasitsa Petrich
inprogress
۱۸:۳۰
Sportist Svoge
۱
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
inprogress
۱۸:۳۰
FK CSKA 1948 II
۰
۰
FK Bdin Vidin
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
TJ Jiskra Domazlice
۲
۱
Ceske Budejovice B
inprogress
۱۸:۳۰
TJ Tatran Bohunice
۰
۴
Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
Motorlet Praha
۳
۰
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovan Rosice
۱
۱
FC Slovacko B
Finished
۱۱:۴۵
SC Znojmo
۰
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
FK Prepere
۱
۲
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۰۰
Slovan Velvary
-
-
FK Banik Most - Sous
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Nomme Kalju
-
-
FC Kuressaare
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
JK Trans Narva
۱
۲
Flora Tallinn
inprogress
۱۷:۳۰
JK Tammeka Tartu
۱
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۱۵:۰۰
  England League One
Bolton Wanderers
۰
۱
Oxford United
inprogress
۱۸:۴۵
  Hungary NB I
Paksi FC
۰
۰
Kisvarda FC
inprogress
۱۹:۱۵
Puskas FC Academy
۰
۰
Debreceni VSC
inprogress
۱۹:۱۵
MOL Fehervar FC
۰
۰
Diosgyor VTK
inprogress
۱۹:۱۵
  Switzerland Super League
FC Stade Lausanne Ouchy
-
-
Lausanne-Sports
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Basel
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
-
-
FC Luzern
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TuS Mechtersheim
۳
۳
FV Engers 07
Finished
۱۵:۳۰
FC Bitburg
۳
۱
SpVgg Quierschied
Finished
۱۴:۳۰
SV Auersmacher
۰
۲
SV Eintracht Trier
Finished
۱۵:۳۰
FK Pirmasens
۷
۲
FC Karbach
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Ludwigshafen
-
-
1.FC Kaiserslautern II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
FC Ismaning
۰
۰
Kirchheimer SC
Finished
۱۵:۳۰
VfR Garching
۴
۵
FC Deisenhofen
Finished
۱۵:۳۰
Gundelfingen
۲
۳
TSV Landsberg
Finished
۱۵:۳۰
SV Erlbach
۲
۱
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kottern
۱
۱
TSV 1865 Dachau
Finished
۱۵:۳۰
Heimstetten
۴
۱
TSV Nordlingen
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Sonthofen
۱
۲
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۵:۳۰
SV Kirchanschoring
۰
۱
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Pipinsried
۴
۱
Turkspor Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۰
۰
Boca Juniors (W)
inprogress
۱۸:۴۵
  Croatia U19 League
HNK Sibenik U19
۰
۰
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Radnik Sesvete U19
۳
۴
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Osijek U19
۳
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۱
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۶:۳۰
  Australia FFA Cup
Riverside Olympic
۱
۲
Kingborough Lions
Finished
۰۷:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
FC Slovan Liberec U19
۲
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۱:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۳
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Praha U19
۴
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۲:۳۰
Mlada Boleslav U19
۱
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۱:۳۰
FC Pardubice U19
۱
۰
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۲:۳۰
Fastav Zlin U19
۲
۲
FC Slovacko U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۳
۰
Karvina U19
Finished
۱۴:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۱
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۵:۰۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۳
۱
Rhode Island
Finished
۰۴:۳۰
El Paso Locomotive FC
۱
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
  Canada Premier League
Pacific FC
۰
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Forge FC
-
-
Vancouver Langley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Tauranga City United
۱
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۰
Bay Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Auckland United FC
۲
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
West Coast Rangers
۲
۲
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۲
Portland Thorns (W)
Finished
۰۳:۳۰
Bay FC (W)
۲
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۶:۰۰
North Carolina (W)
۱
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Victory
۱
۲
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۳
۲
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۰
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۴
۰
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۳
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۴
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Dulwich Hill U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۱
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۳
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۲
۰
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۰
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
St George City FA U20
۰
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
NWS Spirit FC U20
۲
۴
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۳:۰۰
Manly United FC U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۵
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Croydon Kings Reserves
۰
۱
White City Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۲
۲
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۴
Adelaide City Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Modbury Jets Reserves
۴
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Metro Stars Reserves
۴
۲
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Australia NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۰
۲
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۱:۰۰
Manly United FC
۲
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
Western Sydney Wanderers NPL
۲
۵
Marconi Stallions
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۳
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۲
۱
Sydney United
Finished
۱۲:۴۵
  Australia Victoria Premier League 2
Altona City
۱
۱
Brunswick Juventus
Finished
۱۱:۳۰
FC Melbourne Serbia
۱
۲
North Sunshine Eagles
Finished
۱۱:۴۵
Doveton
۲
۱
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Pascoe Vale SC
۳
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۴۵
Nunawading City
۱
۰
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۳
۲
Essendon Royals
Finished
۰۸:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CA Rentistas
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۱۶:۳۰
La Luz
۰
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۱:۳۰
CSyD Cooper
-
-
Club Oriental
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Thailand Thai League 1
Muang Thong United
۶
۰
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Trat FC
۲
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۰۰
Uthai Thani FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Prachuap FC
۱
۰
Chiangrai United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland U19 League
BSC Young Boys Bern U19
۸
۰
St Gallen U19
Finished
۱۴:۳۰
  Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings
۲
۲
Bangladesh Police Club
Finished
۱۵:۱۵
Fortis Limited
۰
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FC Astoria Walldorf
۰
۰
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
SGV Freiberg
۳
۱
VfR Aalen
Finished
۱۵:۳۰
FC Homburg 08
۳
۰
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۲
۲
TSV Schott Mainz
Finished
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۴
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
TSG Balingen
۴
۳
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
TUS Koblenz
۱
۳
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۰
۳
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
  Philippines PFL
Davao Aguilas
۱
۱
Taguig FC
Finished
۱۶:۳۰
Maharlika
۳
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۰:۳۰
Stallion FC
۶
۱
Mendiola FC
Finished
۱۳:۴۵
  South Africa Premier League
Kaizer Chiefs
۰
۰
Polokwane City FC
Finished
۱۶:۳۰
Sekhukhune United
۰
۱
Amazulu FC
Finished
۱۶:۳۰
Golden Arrows
۱
۱
Cape Town Spurs
Finished
۱۶:۳۰
Supersport United
۲
۰
Moroka Swallows
Finished
۱۶:۳۰
Stellenbosch FC
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۶:۳۰
Cape Town City
۳
۱
Richards Bay FC
Finished
۱۶:۳۰
TS Galaxy
۱
۰
Orlando Pirates FC
Finished
۱۶:۳۰
Royal AM
۰
۰
Chippa United
Finished
۱۶:۳۰
  Botswana Premier League
Masitaoka FC
۰
۱
Nico United
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia Prva liga
Aluminij
۱
۳
NK Domzale
Finished
۱۶:۳۰
Radomlje
۱
۱
NK Celje
Finished
۱۶:۳۰
NS Mura
۱
۲
NK Rogaska
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۱
۶
Inter De Minas U20
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Bulle
۳
۱
SC Kriens
Finished
۱۷:۳۰
FC Paradiso
۲
۰
FC Bavois
Finished
۱۷:۳۰
Young Boys II
۳
۱
Delemont
inprogress
۱۷:۳۰
Breitenrain
۱
۲
Lugano II
inprogress
۱۷:۳۰
FC Luzern II
۱
۱
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۱۷:۳۰
  Lithuania II Lyga
Fortuna Kaunas
۰
۱
FK Silute
Finished
۱۶:۳۰
FK Viltis Vilnius
۳
۱
FK Sirvena
Finished
۱۲:۳۰
Dainava II
۰
۰
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۳:۳۰
  Zanzibar Premier League
KMKM
۲
۱
Malindi
Finished
۱۶:۴۵
  Tunisia Tunisia Cup
Ahly Sfaxien
۰
۱
Etoile Sportive Sahel
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
۳
۱
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۷:۰۰
SV Oberachern
۰
۲
FC 1908 Villingen
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Pforzheim 1896
۲
۲
TSV Essingen
Finished
۱۷:۰۰
VfR Mannheim
۴
۰
Offenburger FV
Finished
۱۷:۰۰
ATSV Mutschelbach
۲
۰
Goeppinger SV
Finished
۱۷:۰۰
FSV 08 Bissingen
۳
۰
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۰
FC Normannia Gmund
Finished
۱۷:۰۰
FSV Hollenbach
۲
۱
TSG Backnang
Finished
۱۷:۰۰
Denzlingen
۳
۲
FV Ravensburg
inprogress
۱۷:۰۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
FC Koniz
۴
۱
FC Emmenbruecke
inprogress
۱۷:۳۰
FC Bassecourt
۴
۳
FC Solothurn
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۵
۰
Torns IF
Finished
۱۷:۳۰
Eskilsminne IF
۰
۳
Torslanda IK
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۱
۱
Angelholms FF
inprogress
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
Zeleznicar Pancevo
۳
۱
FK Novi Pazar
inprogress
۱۷:۳۰
IMT Novi Belgrade
۲
۱
FK Vozdovac
inprogress
۱۷:۳۰
FK Radnik Surdulica
-
-
Spartak Subotica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Radnicki Nis
۱
۲
FK Javor Ivanjica
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovakia Super Liga
FC Spartak Trnava
۱
۰
Podbrezova
inprogress
۱۸:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۱
۰
FK AS Trencin
inprogress
۱۸:۳۰
SK Slovan Bratislava
۳
۱
MFK Ruzomberok
inprogress
۱۸:۳۰
FC Kosice
۱
۰
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۱۸:۳۰
MSK Zilina
۱
۰
DAC Dunajska
inprogress
۱۸:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۱
۰
MFK Skalica
inprogress
۱۸:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Vodice
۰
۰
NK Zadar
inprogress
۱۹:۰۰
NK Neretva
۱
۰
HNK Zmaj Makarska
inprogress
۱۹:۰۰
RNK Split
۱
۰
NK Omis
inprogress
۱۹:۰۰
  Italy Serie B
Catanzaro
-
-
Brescia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Kenya Premier League
Posta Rangers FC
۲
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۲
۱
Shabana FC
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۰
۱
Tusker FC
Finished
۱۶:۳۰
  Poland II Liga
Pogon Siedlce
۲
۳
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۴:۱۵
Lech Poznan II
۰
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Grudziadz
۰
۱
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Elblag
۰
۰
Polonia Bytom
inprogress
۱۹:۰۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Subiaco Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City Reserves
۱
۱
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۰
۲
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۵
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
۵
۱
Landvetter IS
Finished
۱۳:۳۰
Sävedalens IF
۳
۳
Ockero IF
Finished
۱۵:۰۰
Husqvarna FF
۲
۱
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۵:۳۰
Jonsereds IF
۲
۰
Laholms FK
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane City U23
۲
۳
Brisbane Olympic U23
Finished
۱۲:۴۵
Redlands United U23
۰
۵
Peninsula Power U23
Finished
۰۹:۱۵
  Portugal Liga Segunda
Feirense
۱
۱
Vilaverdense FC
Finished
۱۳:۳۰
  El Salvador Reserves League
Alianza San Salvador Reserves
۱
۰
CD Aguila Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Austin FC II
۳
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۴:۳۰
New York City FC II
-
-
Toronto FC II
Finished
۰۳:۴۵
  Japan Nadeshiko League Women
Ehime FC (W)
۰
۱
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Setagaya Sfida (W)
۴
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Japan Football League
Minebea Mitsumi
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۷:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۰
۱
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Kochi United SC
۰
۱
Reilac Shiga
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۴
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۰۸:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۸
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Valentine Phoenix
۲
۴
Maitland
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
NWS Spirit (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۰۸:۳۰
NWS Koalas (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۱
۲
Geoje Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Seoul Jungnang FC
۱
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۷:۳۰
Jinju Citizen FC
۲
۲
Pyeongchang United
Finished
۰۹:۳۰
  Australia A-League
Wellington Phoenix FC
۱
۲
Melbourne Victory
Finished
۱۰:۰۰
Central Coast Mariners
۰
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۱۵
  Panama Liga Prom
Panama City FC
۳
۱
Universidad de Panama
Finished
۰۴:۳۰
Panama City FC
۳
۱
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۴
۰
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۲
۲
Fraser Park
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۱
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Western Rage FC
۰
۵
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۳
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans
۳
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۳
۰
Prospect United FC
Finished
۰۸:۰۰
Hakoah Sydney City East
۰
۴
Bulls FC Academy
Finished
۱۰:۰۰
South Coast Flame FC
۲
۱
Bankstown United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Rockingham City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۱۰:۳۰
Joondalup United
۳
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۰
۳
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۱
۳
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Dianella White Eagles
۲
۰
Subiaco AFC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Kingston City
۱
۲
Western United FC NPL
Finished
۱۱:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۲
Werribee City
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City 2
۳
۰
Caroline Springs George Cross
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۱
۰
Brunswick City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۲
Eastern Suburbs
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United
۵
۰
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۴۵
Caboolture
۳
۰
Ipswich FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۶
۳
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۱:۴۵
Moreton City Excelsior (W)
۰
۱
Robina City FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Olympic
۱
۶
Adelaide City
Finished
۱۲:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide United U21
۰
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
Croydon Kings
۲
۳
White City Beograd
Finished
۱۳:۰۰
  Poland IV Liga
GKS Kolbudy
۱
۸
Baltyk Gdynia
Finished
۱۲:۳۰
Sparta Katowice
۲
۰
MLKS Znicz Klobuck
Finished
۱۲:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
۲
۳
LKS Klimontowianka Klimontow
Finished
۱۲:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۰
Dalin Myslenice
Finished
۱۲:۳۰
DKS Dobre Miasto
۱
۰
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
۱۴:۳۰
Jarota Jarocin
۲
۰
KS Lipno Steszew
inprogress
۱۸:۳۰
BKS Bochnia
۰
۰
MKS Limanovia Limanowa
inprogress
۱۹:۰۰
  Israel Leumit League U19
Hapoel Rishon Lezion U19
۲
۳
Ashdod U19
Finished
۱۲:۵۰
Hapoel Beer Sheva U19
۲
۲
Maccabi Tel Aviv U19
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Hadera U19
۰
۵
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۴۰
Maccabi Netanya U19
۲
۱
Hapoel Kfar Saba U19
Finished
۱۲:۴۵
Hapoel Tel Aviv U19
۴
۰
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۳:۰۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۱
۱
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۳:۳۰
  Algeria Youth League
IB Khemis El Khechna U21
۵
۱
CA Batna U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۱
۰
SC Mecheria U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۲
۳
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
ESM Kolea U21
۳
۲
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
NRB Teleghma U21
۳
۲
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۲
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۴
۸
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Khroub U21
۰
۱
Olympique Akbou U21
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey U21
۲
۰
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۲
۳
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna FC Ararat (W)
۳
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
۲
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Kenya Super League
Migori Youth
۰
۰
Gusii FC
Finished
۱۳:۳۰
Mulembe United
۲
۱
Vihiga Bullets
Finished
۱۳:۳۰
Mulembe United
۲
۱
Vihiga United
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
۲
۳
Juventus FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
AC Milan (W)
-
-
Sampdoria (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
SC Viktoria Griesheim
۲
۱
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۱
۱
SC Waldgirmes
Finished
۱۵:۳۰
TUS Dietkirchen
۶
۳
Adler Weidenhausen
Finished
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۳
۲
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Jitex Molndal (W)
۰
۲
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Orebro SK Soder (W)
-
-
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Malmo FF (W)
۲
۱
Sundsvall (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
-
-
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
FC Sion II
۶
۲
FC La Chaux De Fonds
Finished
۱۷:۳۰
Pully Football
۱
۰
CS Chenois
inprogress
۱۷:۳۰
Monthey
۴
۱
US Terre Sainte
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Pro Vercelli U19
۱
۱
Modena U19
Finished
۱۶:۳۰
Juve Stabia U19
۱
۱
Avellino U19
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۰
KuPS Akatemia
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۴
۲
FC Vaajakoski
Finished
۱۵:۳۰
EPS
۲
۰
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۰
۵
Klubi 04
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Kozakken Boys
۱
۲
De Treffers
Finished
۱۷:۰۰
FC Lisse
۲
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۳
۰
ADO '20
Finished
۱۷:۰۰
VV Noordwijk
۲
۲
Scheveningen
Finished
۱۷:۰۰
Sparta Rotterdam Reserves
۲
۲
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۰۰
Almere City Reserves
۰
۲
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
ACV Assen
۳
۱
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۱
۲
Amsterdam FC
Finished
۱۷:۰۰
Quick Boys
۴
۱
GVVV Veenendaal
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
AIK (W)
۱
۲
BK Hacken (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۱
۲
IFK Norrkoping (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FC TPS Turku
۱
۴
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۵:۳۰
Jippo Joensuu
۲
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Bandon AFC
۱
۴
Avondale United
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Zrinski Jurjevac
۱
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۶:۲۰
Orijent 1919
۱
۰
NK Solin
inprogress
۱۹:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۰
۰
NK Jarun Zagreb
inprogress
۱۹:۰۰
  Ukraine Premier League
Dynamo Kiev
۳
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۶:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۴
۰
FC Samtredia
Finished
۱۶:۰۰
FC Dila Gori
-
-
Dinamo Tbilisi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Tanzania Tanzania Cup
Coastal Union
۰
۳
Azam FC
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga Bayern
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
Nurnberg II
۴
۰
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۴
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۴
۴
Spvgg Ansbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV Buchbach
۵
۲
TSV Aubstadt
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۳
۱
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۵:۳۰
SV Wacker Burghausen
۴
۱
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IFK Kumla
۰
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
Motala AIF FK
۳
۳
Stenungsunds IF
Finished
۱۵:۳۰
IK Gauthiod
۱
۱
BK Forward
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Union Neumuenster
۴
۱
MTSV Hohenwestedt
Finished
۱۵:۳۰
Eichede
۱
۱
VfR Neumunster
Finished
۱۵:۳۰
Dornbreite
۱
۰
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
Heider SV
۶
۰
Eckernforder SV
Finished
۱۵:۳۰
SV Preussen 09 Reinfeld
۵
۲
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۴
۲
TSV Bordesholm
Finished
۱۵:۳۰
TSB Flensburg
-
-
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۳
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Regionalliga East
FC Mauerwerk
۱
۰
Wiener SK
inprogress
۱۷:۳۰
SR Donaufeld
۲
۲
FCM Traiskirchen
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Landesliga
FC Stadlau
۴
۱
Hellas Kagran
Finished
۱۷:۳۰
ASK St.Valentin
۱
۱
Kornspitz Pregarten
inprogress
۱۹:۰۰
SC Pinkafeld
-
-
SV Leithaprodersdorf
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
AC Horsens
۱
۱
B93 Kopenhagen
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Taby FK
۱
۴
Orebro Syrianska IF
inprogress
۱۷:۳۰
IF Karlstad
۲
۱
IFK Stocksund
inprogress
۱۷:۳۰
  Lithuania I Lyga
BFA Vilnius
-
-
Banga Gargzdai II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Garliava
۰
۱
FK Riteriai
Finished
۱۳:۳۰
Minija Kretinga
۱
۱
BE1 NFA
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
UDG Tenerife Sur II (W)
۲
۲
Balears FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Sporting Cristal Lima
-
-
Union Comercio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Africa CAF Champions League
Esperance Tunis
-
-
Al Ahly Cairo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico Liga TDP
Tigres de Alica FC
-
-
H20 Purepechas FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Ashdod
۰
۰
Hapoel Katamon Jerusalem
inprogress
۱۸:۳۰
Hapoel Hadera
۰
۱
Hapoel Tel-Aviv
inprogress
۱۸:۳۰
Maccabi Bnei Raina
-
-
Hapoel Haifa
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Atletico Madrid U19
-
-
Levante U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Real Betis Balompie U19
۲
۰
Las Palmas U19
Finished
۱۳:۳۰
RCD Mallorca U19
۲
۰
Athletic Club Bilbao U19
Finished
۱۳:۳۰
  Chile Primera Division
Everton Vina del Mar
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cobreloa Calama
-
-
Deportes Iquique
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  France National 2, Group C
Guingamp II
-
-
US St. Malo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
-
-
AF Virois
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Bastia-Borgo
-
-
Racing Club de France
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Gradina Srebrenik
۰
۱
NK Mladost Doboj Kakanj
inprogress
۱۸:۳۰
FK Leotar Trebinj
۰
۰
FK Drina Zvornik
inprogress
۱۸:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۰
۰
FK Romanija Pale
inprogress
۱۸:۳۰
Omarska
۰
۰
FK Slavija Sarajevo
inprogress
۱۸:۳۰
FK Zvijezda Gradacac
۱
۰
Radnik Hadzici
inprogress
۱۸:۳۰
Radnik Bijeljina
۲
۰
Velez Nevesinje
inprogress
۱۸:۳۰
FK Laktasi
۰
۰
FK Borac Kozarska Dubica
inprogress
۱۸:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
NK Celik Zenica
inprogress
۱۸:۳۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۰
FK Gornji Rahic
inprogress
۱۸:۳۰
Vis Simm-Bau
۰
۳
HNK Tomislav
inprogress
۱۸:۳۰
Sutjeska Foca
۱
۰
Rudar Prijedor
inprogress
۱۸:۳۰
FK Rudar Kakanj
۱
۰
Stupcanica Olovo
inprogress
۱۸:۳۰
Buducnost Banovici
۱
۰
FK Gorazde
inprogress
۱۸:۳۰
Famos Vojkovici
۰
۰
FK Modrica
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Stranraer
۱
۱
East Kilbride
inprogress
۱۷:۳۰
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۲
۰
Kabuscorp SC do Palanca
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Unia Tarnow
۲
۱
MKS Czarni Polaniec
inprogress
۱۸:۳۰
Wieczysta Krakow
۱
۰
Swidniczanka Swidnik
Finished
۱۳:۳۰
NKP Podhale
۵
۱
Sokol Sieniawa
Finished
۱۴:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۱
۰
Karpaty Krosno
inprogress
۱۸:۳۰
Wisloka Debica
-
-
Siarka Tarnobrzeg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Bundesliga
Wolfsberger Athletik Club
۰
۱
WSG Wattens Swarovski Tirol
inprogress
۱۸:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
۰
۱
FK Austria Wien
inprogress
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۱
SC Austria Lustenau
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Enkopings SK FK
۴
۰
Dalkurd FF
inprogress
۱۸:۳۰
FC Gute
۲
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
Skiljebo SK
۰
۲
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۵:۳۰
IK Franke
۰
۲
Falu FK
inprogress
۱۷:۳۰
Arlanda
۱
۰
FC Jarfalla
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
U.L.M. Wolfsburg
۳
۱
Eintracht Celle
Finished
۱۷:۳۰
Kickers Emden
۴
۱
SSV Vorsfelde
inprogress
۱۷:۳۰
FSV Schoningen
۱
۲
Arminia Hannover
Finished
۱۵:۳۰
Heeslinger SC
۲
۱
Ramlingen-Ehlershausen
inprogress
۱۷:۳۰
VFL Oldenburg
۱
۴
TUS Bersenbruck
inprogress
۱۷:۳۰
  Ireland FAI Cup
Maynooth University FC
۱
۴
Gorey Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Midleton FC
۳
۰
St Francis FC
Finished
۱۶:۳۰
College Corinthians FC
۲
۱
Cobh Wanderers FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LZS Starowice Dolne
۱
۴
Unia Turza Slaska
inprogress
۱۷:۳۰
Gornik Zabrze II
۲
۱
Karkonosze Jelenia Gora
Finished
۱۵:۳۰
Gornik Polkowice
۲
۰
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۶:۳۰
MKP Carina Gubin
۱
۰
Odra Bytom Odrzanski
inprogress
۱۸:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۱
۰
Sleza Wroclaw
inprogress
۱۸:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۱
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
inprogress
۱۸:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۱
۰
MKS Kluczbork
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild
Throttur Reykjavik
۰
۱
UMF Njardvik
inprogress
۱۷:۳۰
Leiknir Reykjavik
۱
۰
IR Reykjavik
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Sandefjord 2
۴
۲
Start 2
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Super League Women
Club Brugge (W)
۰
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark 3rd Division
IF Lyseng
۴
۲
Vejgaard
Finished
۱۴:۳۰
Vanlose
۰
۳
Holstebro
Finished
۱۴:۳۰
VSK Arhus
۱
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
Næsby BK
۳
۲
Holbaek
Finished
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۳
۰
Oureskolernes BK
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۴
۲
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Superettan
Skovde AIK
۱
۰
Ostersunds FK
Finished
۱۴:۳۰
Degerfors IF
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۱
۱
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۱
۱
JFA Academy (W)
Finished
۰۵:۳۰
SEISA OSA Rheia FC (W)
۱
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۷:۳۰
Diosa Izumo (W)
۰
۰
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
St Albans Saints U23
۰
۲
Port Melbourne U23
Finished
۰۸:۰۰
Manningham Utd Blues U23
۱
۰
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۶:۱۵
Hume City U23
۰
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۹:۴۵
  Japan WE League Women
Albirex Niigata (W)
۰
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
NTV Beleza (W)
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۰
۲
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Tasmania Cup Women
South Hobart (W)
۰
۵
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kingborough Lions (W)
۲
۲
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Cooma Tigers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۳۰
O'Connor Knights U23
۳
۳
Canberra Olympic U23
Finished
۰۵:۴۵
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Sturt Lions Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Fulham United Reserves
۶
۲
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۰
۵
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Adelaide Victory Reserves
۳
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
۰
۶
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۳
۴
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۵
۴
Brunswick City U23
Finished
۰۶:۰۰
Melbourne City U23
۴
۱
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۰۵:۳۰
North Geelong U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۰۶:۱۵
  United States NISA
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۰
۱
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۴
Lake Macquarie City Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Colombia Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۰
۲
Politecnico J.I.C.
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Busan Transport Corp
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Changwon City
۲
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Yangpyeong FC
Finished
۰۹:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Ulsan Citizen
Finished
۰۹:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۲
۰
Pachuca (W)
Finished
۰۴:۳۰
Club America (W)
۳
۱
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۶:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۲
۱
Dunedin City Royals
Finished
۰۳:۳۰
Cashmere Technical
۳
۰
Nomads United
Finished
۰۶:۱۵
Selwyn United
۱
۵
Christchurch United
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۵
Canterbury United
Finished
۰۶:۱۵
  United States USL League One
Charlotte Independence
۱
۴
Union Omaha
Finished
۰۳:۰۰
Central Valley Fuego
۰
۲
One Knoxville SC
Finished
۰۶:۰۰
Cv Fuego FC
-
-
One Knoxville SC
Finished
۰۶:۰۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۲
۱
Deportes Linares
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera B
Union Magdalena Santa Marta
۲
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Quindio
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۴:۳۵
  Brazil Paulista Serie B
Paulista U23
۶
۰
Barcelona EC SP U23
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Santos FC (W)
۱
۳
Cruzeiro (W)
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Real Brasilia FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۰
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۰۱:۰۰
Nacional Asuncion
۳
۱
2 de Mayo
Finished
۰۳:۳۰
Olimpia Asuncion
-
-
Guarani Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Austria League 1 Women
FC Bergheim (W)
۱
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۴:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
۱
۲
SK Sturm Graz (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Armadale U20
۴
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۲
۴
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۲
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۷
۰
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Western Knights U20
۲
۲
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Regional League
Tokyo International Unversity FC
۰
۲
Tsukuba FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL ACT
Cooma Tigers
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۴۵
O'Connor Knights SC
۲
۱
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
  Malaysia Super League
Johor Darul Takzim FC
۳
۱
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Selangor FC
۱
۰
Kedah
Finished
۱۵:۴۵
Perak
۲
۳
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
NAPSA Stars FC
۱
۲
Nkwazi
Finished
۱۴:۳۰
Mutondo Stars
۱
۱
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۲
۰
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۱
۰
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۰
۰
Maroochydore Swans FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Samford Rangers FC
۷
۲
Bayside United
Finished
۱۰:۳۰
North Lakes United
۷
۳
Souths United
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۴
۴
Ipswich Knights
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۱
۲
Bodens BK
Finished
۱۴:۳۰
Kiruna IF
۰
۳
Skelleftea FF
Finished
۱۳:۳۰
Lucksta IF
۴
۰
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Froso IF
۳
۲
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۵:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۱
TEAM TG FF
Finished
۱۶:۳۰
Gottne IF
۰
۱
Taftea IK
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Allerod (W)
۱
۳
Dalum/Næsby BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brabrand IF (W)
۲
۲
JAI Aarhus (W)
inprogress
۱۷:۴۰
  Denmark U19 Ligaen
Aalborg U19
۱
۱
FC Nordsjaelland U19
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga West
1. FC Koln II
۳
۲
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۳:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۲
۰
SSVg Velbert
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۱
۱
1. FC Duren
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07 II
۱
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
FC Bocholt 1900
Finished
۱۵:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۱
۲
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۵:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
۱
۱
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
Ahrobiznes Volochysk
۳
۱
SK Poltava
Finished
۱۳:۳۰
Prykarpattya Ivano Frankivsk
۱
۰
FC Viktoriya Sumy
Finished
۱۲:۳۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۳
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۳:۳۰
FC Karpaty Lviv
۳
۳
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۳:۳۰
FC Nyva Buzova
۱
۱
FSK Mariupol
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۴
SK Super Nova
Finished
۱۳:۳۰
AFA Olaine
۱
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
Valmiera FC II
۴
۰
Marupe
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands U21 League
Alphense Boys U21
۲
۱
Hollandia U21
Finished
۱۳:۰۰
FC Dordrecht U21
۱
۹
Willem II Tilburg U21
Finished
۱۳:۰۰
Excelsior Maassluis U21
۵
۲
USV Hercules U21
Finished
۱۴:۰۰
ASV De Dijk U21
۲
۳
Be Quick 1887 U21
Finished
۱۳:۳۰
Go Ahead Eagles U21
۱
۴
Feyenoord U21
Finished
۱۵:۰۰
NEC Nijmegen U21
۱
۳
FC Twente/Heracles Academie U21
Finished
۱۶:۱۵
Roda JC U21
۲
۰
Vitesse U21
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Vineta Wolin
۲
۳
Sokol Kleczew
Finished
۱۳:۳۰
Cartusia Kartuzy
۵
۲
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۵:۳۰
Unia Swarzedz
۴
۰
Flota Swinoujscie
Finished
۱۴:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۳
۱
Notec Czarnkow
Finished
۱۵:۳۰
Starogard Gdanski
۱
۵
KTS-K Luzino
Finished
۱۵:۳۰
Stolem Gniewino
۱
۲
Gedania Gdansk
inprogress
۱۷:۳۰
Zawisza Bydgoszcz
۱
۰
KS Polonia Sroda Wlkp
inprogress
۱۸:۳۰
  Hungary 1st Division U19
III Keruleti TVE U19
۲
۴
Paksi U19
Finished
۱۲:۳۰
Ferencvarosi TC U19
۱
۳
Gyori ETO FC U19
Finished
۱۳:۳۰
  France National 3
Bourge Foot 18
۲
۱
Chateauroux II
Finished
۱۲:۳۰
Metz II
-
-
Reims Sainte-Anne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lille II
-
-
Chantilly
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
St-Pierre Milizac
-
-
AS Vitre
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FCO Strasbourg Koenigshoffen
-
-
Thionville FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia NPL Victoria
Hume City
۰
۰
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۲:۳۰
Manningham United Blues
۱
۴
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
St Albans Saints
۳
۵
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
FK Teplice (W)
۲
۰
FC Hradec Kralove (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Alessandria U19
۳
۱
Crotone U19
Finished
۱۲:۰۰
Napoli U19
۲
۳
Udinese U19
Finished
۱۵:۳۰
Venezia FC U19
۰
۰
AC Pisa U19
inprogress
۱۶:۳۰
Parma U19
۱
۲
Ascoli U19
Finished
۱۶:۳۰
  China Super League Women
Changchun Dazhong (W)
۳
۳
Guangdong Meizhou Hakka (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Frosinone U19
۰
۰
Juventus U19
Finished
۱۲:۳۰
Inter Milan U19
۲
۰
Atalanta U19
Finished
۱۴:۳۰
Empoli U19
۰
۰
Lazio U19
Finished
۱۴:۳۰
Roma U19
۴
۱
Bologna U19
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۰
۴
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Redlands United
۰
۴
Peninsula Power
Finished
۱۱:۳۰
Queensland Lions SC
۱
۱
Gold Coast Knights
Finished
۱۲:۳۰
Gold Coast United
۰
۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL Victoria Women
Bentleigh Greens SC (W)
۰
۱
Essendon Royals (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۱۳:۰۰
Calder Utd SC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Partizan Bardejov
۲
۰
FC Rimavska Sobota
inprogress
۱۸:۳۰
SK Novohrad Lucenec
۰
۰
MFK Stara Lubovna
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 2. Deild
UMF Selfoss
۲
۱
Knattspyrnufelag Austfjarda
inprogress
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Freienbach
۲
۰
FC Mendrisio-Stabio
inprogress
۱۷:۳۰
Grasshopper Club II
۱
۲
AC Taverne
inprogress
۱۷:۳۰
Hongg
۲
۰
YF Juventus Zurich
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JPS
۰
۱
Jakobstads Bollklubb
inprogress
۱۷:۳۰
OTP
۰
۰
Narpes Kraft
inprogress
۱۸:۳۰
  Colombia U19 Championship
Maracaneiros U19
۰
۲
Boyaca FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Bogota FC U19
۰
۳
Fortaleza CEIF U19
inprogress
۱۸:۴۵
  Uzbekistan Super League
Andijan
۱
۱
Metallurg Bekobod
inprogress
۱۷:۳۰
PFK Qizilqum
۲
۴
FC Olimpik Tashkent
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Smartno
۳
۰
NK Dravograd
inprogress
۱۸:۳۰
NK Podvinci
۰
۰
NK Drava Ptuj
inprogress
۱۸:۳۰
ND Slovan Ljubljana
۰
۰
Sencur
inprogress
۱۹:۰۰
  North Macedonia First League
FK Vardar Skopje
۱
۲
FK Tikves Kavadarci
inprogress
۱۸:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۱
KF Shkupi Skopje
inprogress
۱۸:۳۰
Rabotnicki Skopje
۰
۱
FK Shkendija 79
inprogress
۱۸:۳۰
Voska Sport
۰
۰
KF Rinija Gostivari
inprogress
۱۸:۳۰
Bregalnica Stip
۱
۰
FK Sileks
inprogress
۱۸:۳۰
Akademija Pandev
۰
۰
Makedonija GjP
inprogress
۱۸:۳۰
  Wales Premier League
Caernarfon Town FC
۳
۱
Penybont
Finished
۱۷:۱۵
  North Macedonia League Women
ZFK Shkendija (W)
۳
۰
ZFK Top Gol (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
۱
۳
Siauliai FA
Finished
۱۶:۳۰
FK Panevezys
۰
۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
۱
۱
VJS Vantaa
Finished
۱۶:۳۰
SexyPoxyt
۰
۳
FC Honka
Finished
۱۶:۳۰
  Syria Youth League
Hutteen U23
۰
۰
Al Ittihad Aleppo U23
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Naft Maysan
۰
۱
Al Talaba FC
Finished
۱۶:۳۰
AL Zawraa SC
۰
۱
Zakho
inprogress
۱۸:۴۵
Al-Najaf
۰
۰
Duhok
inprogress
۱۸:۴۵
  Poland Ekstraklasa
SSA Korona Kolporter Kielce
۲
۰
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۶:۳۰
Slask Wroclaw
۰
۰
Radomiak Radom
inprogress
۱۹:۰۰
Piast Gliwice
-
-
Jagiellonia Bialystok SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
۱
۲
Sport Recife U20
Finished
۱۶:۳۰
Centro Limoeirense U20
۰
۷
Atletico Torres PE U20
Finished
۱۶:۳۰
Aguia PE U20
-
-
Jaguar PE U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Naftan Novopolotsk
۲
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۶:۳۰
FC Minsk
۰
۰
FC Vitebsk
inprogress
۱۸:۳۰
FC Gomel
-
-
Torpedo Belaz Zhodino
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
Mantova U19
۲
۲
Virtus Verona U19
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
Viitorul Simian
۲
۴
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Satu Mare
۰
۰
Lotus Baile Felix
Finished
۱۸:۳۰
CS Tricolorul Breaza
۰
۰
CS Paulesti
inprogress
۱۸:۳۰
CS Sporting Liesti
۰
۲
AFC Metalul Buzau
inprogress
۱۸:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۳
۰
SCM Dunărea Giurgiu
inprogress
۱۸:۳۰
ACSO Filiasi
۰
۱
CSM Cetate Deva
inprogress
۱۸:۳۰
ACS Progresul Fundulea
۰
۰
FC Voluntari II
inprogress
۱۸:۳۰
CS Blejoi Vispeti
۲
۴
CS Dinamo Bucuresti
inprogress
۱۸:۳۰
SSU Politehnica Timisoara
۳
۱
Phoenix Buzias
inprogress
۱۸:۳۰
Stiinta Miroslava
۲
۰
Acs Bucovina Radauti
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland 1. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۲
Miedz Legnica
Finished
۱۶:۳۰
GKS Dospel Katowice
۰
۰
TS Wisla Krakow
inprogress
۱۹:۰۰
Gornik Leczna
-
-
Stal Rzeszow
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba FC
۱
۱
Highlanders
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۲
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Prishtina
۵
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۶:۳۰
FC Malisheva
۷
۴
KF Liria Prizren
Finished
۱۶:۳۰
SC Gjilani
۲
۱
FC Drita Gjilan
Finished
۱۶:۳۰
KF Feronikeli
۳
۲
KF Dukagjini
Finished
۱۶:۳۰
KF Llapi Podujeve
۰
۱
KF Ballkani
Finished
۱۶:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Barki Tajik Dushanbe
۰
۰
Regartadaz Tursunzoda
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Concordia Lausanne
۱
۱
FC Bosporus
inprogress
۱۸:۳۰
FC Plan Les Ouates
۰
۰
FC La Tour/Le Pâquier
inprogress
۱۹:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Clube Nautico Marcilio Dias U20
-
-
Hercilio Luz U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga West
SC Imst
۰
۱
VfB Hohenems
inprogress
۱۸:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۰
۰
SV Wals-Grünau
inprogress
۱۸:۳۰
  Chile Primera B
La Serena
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportes Temuco
-
-
Barnechea
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Independiente Rivadavia
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Ireland First Division
Longford Town
-
-
Athlone Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Talleres Remedios Escalada
-
-
Club Atletico Guemes
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA San Miguel
-
-
CD Maipu
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sertaozinho U20
-
-
AA Francana U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Malawi Super League
Kamuzu Barracks
۰
۰
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Big Bullets
۲
۰
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Carioca 2
Marica RJ
-
-
Olaria AC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States MLS
Nashville SC
-
-
Atlanta United
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Montenegro First League
FK Buducnost Podgorica
-
-
FK Mornar Bar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Jezero Plav
-
-
FK Rudar Plevlja
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Scotland Championship
Inverness Caledonian Thistle
-
-
Hamilton Academicals FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Estonia Esiliiga
JK Tallinna Kalev II
-
-
FC Elva
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  France National 2, Group B
Libourne
-
-
Olympique Saumur
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Hoek
-
-
Sportlust '46
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SV Meerssen 1918
-
-
Kloetinge
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
TJ Jednota Banova
۲
۰
FK Slovan Galanta
inprogress
۱۸:۳۰
MSK Fomat Martin
۱
۰
SKF Sered
inprogress
۱۸:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۳
۱
FK Dubnica
inprogress
۱۸:۳۰
RSC Hamsik Academy
۰
۰
TJ Kovo Belusa
inprogress
۱۸:۳۰
Lokomotiva Zvolen
۱
۱
FC Malacky
inprogress
۱۸:۳۰
  Luxembourg National Division
UNA Strassen
-
-
Mondercange
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AS Jeunesse Esch
-
-
FC Victoria Rosport
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  France National 2, Group D
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
-
-
Feignies Aulnoye
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
US Creteil
-
-
Wasquehal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Stella Club d Adjame
۰
۰
ASI d'Abengourou
inprogress
۱۹:۰۰
  Niger Super League
Sahel FC
۰
۱
US Gendarmerie Nationale
inprogress
۱۹:۰۰
  Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix
۰
۰
CA Progreso Montevideo
inprogress
۱۹:۰۰
Club Atletico River Plate
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۱
۰
Fk Iskra Danilovgrad
inprogress
۱۹:۰۰
FK Otrant-Olympic
۰
۰
Berane
inprogress
۱۹:۰۰
FK Lovcen
۱
۰
Igalo
inprogress
۱۹:۰۰
FK Internacional Podgorica
۱
۰
FK Kom
inprogress
۱۹:۰۰
FK Podgorica
۰
۲
FK Bokelj Kotor
inprogress
۱۹:۰۰
  Ghana Premier League
Legon Cities FC
۱
۱
Great Olympics
inprogress
۱۸:۳۰
Berekum Chelsea
۱
۱
Asante Kotoko
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF
San Sebastian De Los Reyes
۰
۰
SD Rayo Cantabria
inprogress
۱۸:۳۰
Barakaldo
-
-
CD Atletico Paso
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Virgen Chijipata
۲
۰
Academia de Balompie Boliviano
inprogress
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Smederevo
۰
۱
Tekstilac Odzaci
inprogress
۱۸:۳۰
Macva Sabac
۱
۱
FK Indjija
inprogress
۱۸:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۱
Jedinstvo Ub
inprogress
۱۸:۳۰
FK Graficar Beograd
۱
۱
OFK Belgrade
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Real Sociedad B
۰
۰
Deportivo La Coruna
inprogress
۱۸:۳۰
SD Logrones
-
-
Lugo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
UE Cornella
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Barcelona B
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CE Sabadell
-
-
Ponferradina
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Real Union Club de Irun
-
-
CF Fuenlabrada
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
B71 Sandur
۱
۱
TB Tvoroyri
Finished
۱۶:۰۰
FC Hoyvik
۰
۳
AB Argir
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Fyllingsdalen
۱
۱
Innstrandens IL
Finished
۱۴:۳۰
  Ethiopia Premier League
Kedus Giorgis
۱
۱
Hadiya Hosaena
Finished
۱۵:۳۰
Hawassa City
۱
۱
Defence Force FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
۴
۲
Brera Ilch
Finished
۱۱:۴۵
Deren
۱
۲
Khangarid Klub
Finished
۱۴:۴۵
  Vietnam V-League
Song Lam Nghe An
۲
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Binh Dinh
۱
۱
Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۲
۱
Nam Dinh
Finished
۱۵:۴۵
  Ukraine U19 League
Dinamo Kiev U19
۶
۱
Kryvbas U19
Finished
۱۳:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۲
۲
Transport United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Myanmar National League Women
Shan United (W)
۰
۲
YREO (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Romania Liga 1 Women
Farul Constanta (W)
۱
۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Slovakia 1. Liga Women
Spartak Trnava (W)
۰
۵
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۲:۳۰
GFC Topolcany (W)
۱
۳
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Petrzalka (W)
۰
۰
FC Tatran Presov (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovakia U19 Liga
MSK Zilina U19
۲
۱
MFK Zemplin Michalovce U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov U19
۱
۰
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۰
۰
FK Pohronie U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۱
۲
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Petrzalka U19
۳
۰
Kosice U19
Finished
۱۲:۳۰
  Serbia U19 League
FK Vojvodina U19
۰
۲
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۴
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Premier League Women
Spartak Moskva (W)
۰
۰
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۲:۰۰
Dynamo Moscow (W)
۲
۱
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۲
۱
Ryazan (W)
Finished
۱۳:۰۰
CSKA Moscow (W)
۲
۰
Rostov (W)
Finished
۱۴:۳۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Zenit St Petersburg (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Havlickuv Brod
۱
۰
Sokol Tasovice
Finished
۱۱:۴۵
FC Rokycany
۴
۰
SK Klatovy
Finished
۱۲:۰۰
FK Komarov
۱
۱
Aritma Praha
Finished
۱۲:۰۰
Jiskra Rymarov
۱
۰
FK Kozlovice
inprogress
۱۸:۰۰
FK Horovicko
۱
۱
Domazlice B
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dobrovice
۰
۰
Sk Kosmonosy
inprogress
۱۸:۳۰
Hlubina
۰
۱
MFK Havirov
inprogress
۱۸:۳۰
Zdar nad Sazavou
۲
۰
SK Zdirec Nad Doubravou
inprogress
۱۸:۳۰
Valasske Mezirici
۱
۱
Jesenik
inprogress
۱۸:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Belshina Bobruisk
۱
۳
Niva Dolbizno
Finished
۱۳:۳۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
FC Molodechno
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۱
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FC Lida
۱
۵
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Belarus U17
۲
۰
FC Baranovichi
Finished
۱۷:۳۰
  Greece U19 Super League
Panaitolikos U19
۱
۱
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۲
۲
Volos NPS U19
Finished
۱۱:۳۰
Lamia U19
۰
۳
Panserraikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Atromitos U19
۱
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۲:۳۰
AEK Athens U19
۲
۴
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۴۵
Kifisias FC U19
۰
۳
Olympiacos FC U19
Finished
۱۵:۳۰
PAOK Salonika U19
۴
۱
PAS Giannina U19
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
-
-
Brisbane City (W)
Cancelled
۰۹:۴۵
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۲
۴
Eastern Suburbs U23
Finished
۰۹:۱۵
Caboolture FC U23
۴
۳
Ipswich FC U23
Finished
۰۹:۱۵
Broadbeach United U23
۱
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Canberra White Eagles FC
۰
۳
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۷
۰
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
۱
۳
Australian National University FC
Finished
۰۸:۳۰
Brindabella Blues FC
۲
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
  Jamaica KSAFA Superleague
Boys Town
۰
۰
Olympic Gardens
Finished
۰۴:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۱
۰
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۳:۳۰
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
-
-
Independiente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ecuador Serie A
Deportivo Cuenca
۵
۲
Imbabura SC
Finished
۰۳:۳۰
Libertad FC
-
-
El Nacional Quito
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Milwaukee Torrent
۲
۲
Des Moines United FC
Finished
۰۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Encarnacion FC
۲
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Fernando de la Mora
۱
۲
Guairena FC
inprogress
۱۷:۳۰
3 de Febrero
۰
۲
Club Atletico Tembetary
inprogress
۱۷:۳۰
  United States USL League Two
Charlotte Eagles
۴
۰
Tobacco Road
Finished
۰۲:۳۰
Kalamazoo FC
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Northern Virginia FC
-
-
Patuxent Football Athletics
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States USL Women
Greenville Liberty (W)
۱
۳
Birmingham Legion FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Vietnam V-League 2
Da Nang
۳
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Ringsted IF
۳
۰
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
B 1908 Amager
۰
۰
AB Tarnby
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Simrishamn
۰
۱
Nosaby IF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Berga
۴
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
FC Coburg
۰
۱
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
SV Fortuna Regensburg
۱
۰
SC Eltersdorf
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۱
۱
TSV Neudrossenfeld
Finished
۱۵:۳۰
SV Donaustauf
۲
۸
VfB Eichstatt
Finished
۱۵:۳۰
ASV Cham
۲
۲
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۵:۳۰
ASV Neumarkt
۱
۴
DJK Gebenbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV Abtswind
۳
۱
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۵:۳۰
Atsv 1898 Erlangen
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۲
۰
Dinamo Maksimir (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Myllykosken Pallo -47
۲
۳
FC Kiffen
Finished
۱۵:۳۰
Atlantis H II
۴
۲
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۷:۳۰
Lahden Reipas
۰
۰
GrIFK Grankulla
inprogress
۱۹:۰۰
  Uganda Premier League
NEC FC Bugolobi
۰
۲
Villa SC
Finished
۱۵:۳۰
Maroons FC
۱
۱
Kampala Capital City Authority
Finished
۱۵:۳۰
Airtel Kitara FC
۳
۰
Gadaffi
Finished
۱۵:۳۰
Wakiso Giants FC
۰
۱
UPDF FC
Finished
۱۵:۳۰
Busoga United FC
۰
۳
Bul FC
Finished
۱۵:۳۰
Vipers
۴
۱
Mbarara City
Finished
۱۵:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۱
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۲
۱
Znamya Truda OZ
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Moscow II
۱
۰
Dynamo Vologda
inprogress
۱۸:۳۰
  Djibouty Division 1
AS Port
۲
۰
ACS HAYABLEY/CNSS
Finished
۱۵:۳۰
AS Arta Solar 7
۱
۰
AS Djibouti Telecom
inprogress
۱۸:۰۰
  Seychelles Cup
La Passe FC
۱
۲
Foresters FC
Finished
۱۵:۳۰
  Russia FNL
FK Chernomorets Novorossiysk
۰
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
-
-
Rodina Moscow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۲
۱
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 1st Division Women
FC Banik Ostrava (W)
۱
۲
SK DFO Pardubice (W)
Finished
۱۵:۳۰
AC Sparta Prague (W)
۱
۳
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina U20 Championship
All Boys U20
۰
۳
Arsenal de Sarandi U20
Finished
۱۵:۳۰
Almirante Brown U20
۲
۱
CA Brown de Adrogue U20
Finished
۱۵:۳۰
Acassuso U20
۰
۲
Ferro Carril Oeste U20
inprogress
۱۸:۰۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
FA 2000
۲
۱
Fremad Amager
Finished
۱۵:۱۵
Aarhus Fremad
۲
۰
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
Brabrand IF
۲
۱
Skive IF
Finished
۱۵:۳۰
FC Roskilde
۰
۰
Middelfart
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
OsPa
۴
۰
KePS
Finished
۱۳:۳۰
Toukolan Teras
۲
۰
PPJ/Ruoholahti
Finished
۱۴:۴۵
Ponnistajat
۰
۴
MPS/Atletico Malmi
Finished
۱۴:۴۵
FC Espoo
۴
۱
VJS Vantaa II
Finished
۱۵:۳۰
TP 49
۳
۳
Tervakosken Pato
Finished
۱۵:۳۰
Peimari United
۱
۱
SalPa II
Finished
۱۵:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
Abdish-Ata
۲
۰
FC Talant
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Marienlyst
۱
۱
Vorup
Finished
۱۵:۰۰
Bronshoj BK
۲
۰
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۵:۳۰
Sundby BK
۰
۰
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۳۰
Allerod FK
۲
۶
Glostrup FK
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۲
۲
VFC Plauen
Finished
۱۴:۴۵
VfB 1921 Krieschow
۳
۲
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
FSV Motor Marienberg
۳
۴
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۲
SV 09 Arnstadt
Finished
۱۵:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۳
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Motorlet PR B
۰
۴
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۱۴:۴۵
FK Bohemia Kaznejov
۵
۱
Sokol Cernice
Finished
۱۵:۳۰
FS Napajedla
۰
۱
FC Slusovice
inprogress
۱۸:۳۰
FC Jilove
۱
۰
TJ Sokol Srbice
inprogress
۱۸:۳۰
Bosonohy
۰
۱
Rousinov
inprogress
۱۹:۰۰
MS Brno
۰
۱
FC Svratka Brno
inprogress
۱۹:۰۰
  Finland U20 League
Maskun Palloseura (MaPs) U20
۴
۲
VPS Vaasa U20
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
PK Keski-Uusimaa (W)
۱
۳
Aland United (W)
Finished
۱۴:۳۰
KuPs Palloseura (W)
۳
۱
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۶:۳۰
JyPK (W)
۰
۰
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
FC Anker Wismar
۴
۱
SC Staaken
Finished
۱۴:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۴
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۵:۳۰
FSV Optik Rathenow
۰
۴
TSG Neustrelitz
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۰
۲
Nacka Iliria
Finished
۱۴:۳۰
Enskede IK
۱
۱
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
Nykopings BIS
۴
۱
BK Ljungsbro
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Baiano U20
Leonico U20
۰
۴
EC Estrela de Marco U20
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Super League Women
AEK Athens (W)
۰
۱
OFI (W)
Finished
۱۴:۱۵
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division
Panaderia Pulido
۱
۱
Lanzarote
Finished
۱۴:۰۰
SD Sarriana
۰
۰
Gran Pena FC
inprogress
۱۸:۰۰
Club Deportivo Huarte
۱
۰
CD Cortes
inprogress
۱۸:۳۰
Atletico Astorga CF
-
-
Salamanca CF UDS
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pena Sport
-
-
CF Ardoi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atzeneta
-
-
Ontinyent
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SDA Albericia
-
-
SD Torina
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
CD Manacor
-
-
RCD Mallorca B
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
CF Lorca Deportiva
-
-
Real Murcia B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie C
CS Alagoano AL
-
-
Sampaio Correa-MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Volta Redonda
-
-
Nautico Capibaribe
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید